Česká Třebová - Litomyšl / České Heřmanice 7:2

01.09.2024

(POLOČAS 4:1)

Góly: 9' 14' 27' Jansa, 25' Chadima, 49' Valenta, 62' Keprt, 77' Kosár - 35' 66' Novák

Sestava:
Adam Tměj - Matěj Hošek, Vojtěch Doseděl, Petr Krsek, Kevin Lo Re, Daniel Husák, Tobiáš Novák, Lucie Klusoňová, Michal Tobek, Adam Růžička, Matyáš Kotyza, Vojtěch Špinka, Kryštof Kopecký, Matias Tivodar, Richard Bečička, František Jiříček

Trenér David Tměj:
Vlivem různých okolností jsme odjeli k zápasu v hodně oslabené sestavě a domácím jejich práci dost usnadnili. I přes důrazné upozornění na začátek utkání, ve 30. vteřině běží hráč ČT sám na bránu. Naštěstí nedal, přesto v 10. minutě prohráváme 0:2. Do poločasu domácí přidávají další góly, z naší strany upravuje skóre Tobiáš Novák. Ve druhém poločase se valí jeden útok domácích za druhým a konečný účet 7 obdržených gólů je pro nás ještě milosrdný.