GÓLY: 45' Mareš - 42' Klusoň, 88' Grus

SESTAVA:
Stanislav Kiktenko - Jan Holec, Matyáš Grus, Lukáš Vomáčka, Viktor Huška - Martin Klusoň (78' Daniel Čermák), David Šmíd, Sebastian Šalda (90' Vojtěch Kovář), Marek Halamka (88' Jan Tobek) - Jáchym Faltys (46' Václav Tmej, 62' Matouš Tukesiga Ondrůšek), Pavel Bálský

TRENÉR FRANTIŠEK JANDÁČEK:
Poslední zápas sezóny jsme sehráli na hlavním hřišti v Hlinsku a bylo se na co koukat. Boj z obou stran a nikdo se nechtěl spokojit s remízou. V prvních 15 minutách jsme byli lepší, ale hoši nemohli seřídit mířidla v zakončení. Ve zbytku poločasu jsme byli pod tlakem domácích a odolávali jsme někdy na hranici sebeobětování. Našemu týmu chybělo hlavně nasazení, bojovnost a klid v koncovce. Před koncem první půle ve 42. min mířil míč z pravé strany do pú domácích, tam si naběhl Martin Klusoň, zachoval klid a nad padajícím brankařem domácích otevřel skóre zápasu, 0:1. Do konce poločasu zbývaly 3 minuty a ve 45. min jsme zapomněli domácího záložníka, ten také odcentroval do našeho pú a domácí hráč hlavou zakončil dobře, 1:1.V naší kabině bylo veselo... Hoši si patrně uvědomili, že takhle se o vítězství v zápase nebojuje a tým se vzbudil, domácím jsme se vyrovnali hlavně ve vůli vyhrát a hra se přelévala ze strany na stranu. V 88. min po závaru v domácím pú se důrazně hlavou do zakončení opřel Maty Grus a míč zapadl za záda domácího brankaře, 1:2. Poté proběhla z naší strany série střídání a po krátkém nastavení rozhodčí zápas ukončil.

Za přístup k utkání, hlavně ve druhém poločase, si myslím, že minimálně jsme si bod měli zasloužit, že máme tři, to už bylo dílem štěstí.