Letohrad - Litomyšl 6:1

25.05.2024

(POLOČAS 3:1)

GÓLY: 35' 52' 75' Stejskal, 17' Mlynář, 33' Rozlílek, 54' Matějíček - 28' Bálský

SESTAVA:
Stanislav Kiktenko - Viktor Huška, Lukáš Vomáčka (61' Jan Holec), Sebastian Šalda, Vojtěch Kovář - Kryštof Macek (68' Daniel Čermák), Pavel Bálský, Vladislav Perepelytsia (55' Jáchym Faltys), Martin Klusoň (77' Vojtěch Loskot) - Šimon Čermák, Václav Tmej

TRENÉR FRANTIŠEK JANDÁČEK:
Utkání nelze hodnotit než jako absolutní propadák celého týmu našeho dorostu. Hráče jsem upozorňoval na rychlé domácí hráče, hlavně v křídelních prostorech a to se také potvrdilo. Navíc nám nefungoval střed hřiště, kde jsme prohrávali souboj za soubojem. Domácí se ujali vedení po akci středem hřiště a na zakončení domácího hráče Kiktenko neměl, běžela 17. minuta, 1:0. Ve 28. minutě srovnal skóre Bálský chytrým zakončením z hranice vápna, 1:1. Ve 33. a 35. min domácí zvýšili skóre na 3:1, v prvním případě to bylo opět středem hřiště a v druhém případě jsme nedokázali odkopnout míč z našeho malého vápna. V 52. a 54. min domácí využili nejdříve opět naši chybu ve středu hřiště a poté si vybral slabší chvilku náš gólman, 5:1. V 77. minutě domácí hráč přeloboval hlavičkou Kiktenka, 6:1 a konec utkání hrozil debaklem pro náš tým. Nebudu se vymlouvat na to, že s námi nebyl Maty Grus, který jel s áčkem, spíše bych rád věděl, jak se někteří hráči připravovali na zápas na hřišti soupeře, které svým prostředím i trávníkem patří mezi krajskou špičku...