Litomyšl / České Heřmanice - Moravská Třebová 2:4

Góly: 41' Motyčka, 54' Tměj - 2' 13' 21' 42' Ptáček

Sestava:
Adam Tměj - Vojtěch Holec, Tobiáš Řehák, Michal Tobek, Mikuláš Boštík, Samuel Čermák, Adam Portlík, Jan Rožek, Vojtěch Špinka, Jan Motyčka, Filip Hubinka, Kryštof Kopecký, Štěpán Adamský, Kryštof Dlouhý, Daniel Husák, Matyáš Kotyza, Vojtěch Lochman

Trenér David Tměj:
Na zápas se nás sešlo NEUVĚŘITELNÝCH 17 borců, škoda že toto není normální stav. Utkání pro nás začalo špatně, když jsme první gól inkasovali hned v úvodu utkání. Naštěstí kluci zvedli hlavy a se soupeřem, který je na 1. místě tabulky, sehráli vyrovnanou partii a byli mu více než vyrovnaným soupeřem. Přesto účet poločasu byl 0:3, když o výsledku rozhodlo větší proměňování šancí. Do druhé půle jsme šli s cílem dát aspoň nějaký gól a za dnešní vynikající výkon jsme byli 2x odměněni. Dnes musím kluky pochválit za předvedený výkon a při troše štěstí byly i body blízko, šancí bylo víc než dost.