Góly: 11' Šmíd, 50' Jireček - 86' Jedlička

Sestava:Jílek - Severa M., Škeřík, Hašek, Jireček - Jiskra, Sršeň, Šafránek, Paclík, Šmíd (77' Grus) - Severa L. (41' Bálský)

Připraveni:
Kačer, Kundera

Trenér František Dvořák st.:
Nevlídné počasí, ale konečně pokropený trávník, na kterém jsme přivítali hosty z Holic. Zápas, kde na obou stranách chybělo několik hráčů, se hrál v poměrně svižném tempu a nabídl zajímavé herní situace. V 11. minutě poprvé rozvlnil síť dorostenec Šmíd a tak i skončil první poločas. Nedlouho po zahájení toho druhého zvýšil Jireček z pokutového kopu na 2:0. Pepa měl stejnou možnost ještě jednou, bohužel neúspěšně. Opět pokutový kop, ovšem pro hosty, znamenal snížení Jedličkou na 1:2. Co se týče skóre, to bylo vše. Stínem zápasu bylo zranění Ládi Severy, kterého musela odvést záchranka na vyšetření do nemocnice. Přejeme všichni Láďovi brzký návrat mezi nás. Celý mančaft se potěšil ze tří bodů na společné večeři na Výsluní.