GÓLY: 4' 44' Šmíd, 3' Faltys, 68' Grus, 88' vlastní

SESTAVA:
Stanislav Kiktenko - Jan Holec (56' Vojtěch Kovář), Matyáš Grus, Pavel Bálský (46' Lukáš Vomáčka), Viktor Huška - Vladislav Perepelytsia, David Šmíd (46' Daniel Čermák), Sebastian Šalda, Marek Halamka (55' Václav Tmej) - Šimon Čermák (44' Martin Klusoň), Jáchym Faltys (68' Vojtěch Loskot)

TRENÉR FRANTIŠEK JANDÁČEK:
Zápas proti okresnímu soupeři jsme začali pro hosty smrtelně, ve 3. minutě utekl oběma stoperům Faltys a zakončení bylo bez chyby, 1:0. Ve 4. minutě se na hranici pokutového území hostů srazili Šimon Čermák s Faltysem, míč převzal Šmíd a zakončil dobře, 2:0. Poté se utkání zvrhlo k nepřesnostem na obou stranách a bez šancí také z obou stran. Ve 44. min dostal přihrávku do vápna hostů Šmíd a měnilo se skóre v náš prospěch na 3:0. Ještě než ukončil poločas rozhodčí svým hvizdem, tak jsem musel vystřídat Šimona Čermáka, protože jeho vystupování a zákroky volaly po červené kartě. Po změně stran už chyběli na hřišti Bálský a Šmíd, po dohodě s trenérem áčka byli připraveni na zápas dospělých. Postupně jsem posílal na hřiště všechny náhradníky a tím naše hra upadala. V 65. minutě neproměnil Grus penaltu, ale dostal další příležitost, přímý kop z 30 metrů, který podběhl pod tělem hostujícího brankaře, běžela 68. min, 4:0. V závěru utkání v 88. min odcentroval do velkého vápna hostů Dan Čermák a hostující hráč míč tečoval do vlastní branky, 5:0.Jsem rád, že se na hřiště postupně dostali všichni hráči nominováni na zápas a ukázali, že mohou být dobrou zálohou pro další fungování našeho dorostu.